Warsztaty przyrodnicze

W dniu 20.06.2024 na terenie ogrodu przedszkolnego odbyły się warsztaty przyrodnicze. Poprowadziła je pani leśnik pracująca w Nadleśnictwie Gorlice. W prelekcji skierowanej do dzieci, opowiedziała o specyfice pracy leśniczego oraz przypomniała nazwy gatunków ptaków oraz zwierząt występujących w lesie.

Pożegnanie starszaków

Dzień Rodziny był w grupach III i IV także okazją do uroczystego pożegnania dzieci kończących edukację przedszkola i odchodzących do szkoły.

Nasi mali artyści

12 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Dziecko bohaterem bajki”. Impreza miała miejsce na sali gimnastycznej w MZS Nr 5 w Gorlicach. Przedszkolaki z grupy II miały okazję wystąpić na scenie prezentując przygotowaną inscenizację pt. ,,Grymaśna stokrotka”.

Dzień Rodziny

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu.

Złoto - trzeci raz z rzędu!!!

W środę 5.06.2024 r. odbył się turniej gier i zabaw „Mały mistrz” zorganizowany przez OSiR na kortach tenisowych. W zawodach udział wzięły „Tygryski” najstarsze przedszkolaki uczęszczające do III grupy.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, radości i wielu niespodzianek…Tak też było w minionym tygodniu.