Wycieczka starszaków do Krosna

W piątek 11 czerwca 5 i 6- latki z grupy Tygrysków i Słoneczek pojechały wraz z wychowawczyniami na długo wyczekiwaną wycieczkę do Krosna. Pogoda dopisała znakomicie, było ciepło i słonecznie. Dopisywały także nastroje u wszystkich dzieci. Po około godzinnym przejeździe autokarem do Krosna udaliśmy się prosto do „Park mani” – parku rozrywki dla dzieci, który mieści się przy ulicy Popiełuszki 19. Na miejscu czekała na przedszkolaki moc atrakcji: mini park linowy, labirynt edukacyjny, tyrolki, kule zderzeń Bumper Ball, klatka zabaw, zabawa na świeżym powietrzu oraz pływanie łódkami, pojazdy na pedały – gokarty, różne trampoliny, wieże widokowe, wielobok zabaw oraz placyk zabaw z różnymi atrakcjami – piaskownicami, ścianką wspinaczkową, huśtawkami i rowerkami. Radości i wesołej zabawie zdawało się nie być końca. A wszystko to w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. W przerwie był także czas na drugie śniadanie i łyk wody lub soku. Po wspaniałej zabawie nadszedł czas na pyszny obiad, który zjedliśmy w restauracji Elwit w Krośnie. Niestety nawet najprzyjemniejsze chwile szybko mijają i nadszedł czas aby ruszać w drogę powrotną. Nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do naszego przedszkola. Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Agnieszka Klocek