Pożegnanie starszaków - zakończenie przedszkola

napis żegnaj przedszkole

Pożegnanie starszaków- zakończenie przedszkola odbyło się 21.06.2021r - poniedziałek. Ten dzień był pełen niespodzianek. Na początek nowoczesne KINO SFERYCZNE, dzieci miały możliwość obejrzenia filmów edukacyjnych pod kątem 360 stopni w specjalnej kuli czyli w tzw. trójwymiarowej przestrzeni. Atrakcyjne odczucia wizualne połączone z niesamowitymi efektami dźwiękowymi, sprawiły naszym wychowanką ogromną radość. Następnie wyjście do ogrodu gdzie czekał na nas obiad w formie pikniku oraz przepyszne smakołyki- przekąski: truskawki w czekoladzie, popcorn, ciasto domowej roboty, pizza, lemoniada i wiele, wiele innych. No i oczywiście... przednia zabawa; ścianka wspinaczkowa, tunele, maty animacyjne, konkurencje sportowe, malowanie na streczu oraz na zakończenie pamiątkowe zdjęcia.
Czas szybko płynie....dla starszaków to już kolejny rozdział w ich życiu- po wakacjach zostaną uczniami. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych wyzwań. Podczas uroczystego spotkania, starszaki pożegnały się z przedszkolem wierszem i piosenką. Na zakończenie , każde dziecko otrzymało z rąk pani Kierownik medal, dyplom, upominek oraz książeczki. Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji. Mamy nadzieję, że zachowają piękne wspomnienia.

Małgorzata Powroźnik