Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Treść

„…W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale. Każde dziecko duże małe, lubi bale w karnawale. Można zmienić się w królewnę, w królewicza można też, są biedronki, wróżki, żabki  jest i batman oraz jeż…” 

Dnia 24.02.22 r. w „ Tłusty czwartek” odbyła się w naszym przedszkolu zabawa karnawałowa. Jest ona atrakcją wyczekiwaną przez dzieci, bardzo lubianą, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. W tym szczególnym dniu nie mogło oczywiście zabraknąć przepięknych bajkowych strojów, wspólnych tańców w rytmie zumby prowadzonych przez profesjonalną instruktorkę Julię Piwowarczyk, wielu konkursów, swobodnych zabaw przy muzyce oraz dobrego humoru. No i oczywiście słodkiego poczęstunku z pączkami w roli głównej!!!

Z gościnnym występem przyjechał do nas teatrzyk kukiełkowy z Ptaszkowej i zaprezentował spektakl pt. „ Droga do szczęścia”. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy starszej pani, która oddała swoje zwierzęta czarownicy, w zamian za drewnianą laskę, korale i zegarek. Szybko jednak zrozumiała, że szczęścia nie dają rzeczy materialne, ale prawdziwi przyjaciele, którzy są z nami na dobre i na złe.  

49191