Wyniki konkursu pt. „ Po prostu być jak Ignacy”

28 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu " Po prostu być jak Ignacy" przygotowanego przez nasze przedszkole. Wyłonienie laureatów dokonała niezależna komisja w której w skład weszli: pani Magdalena Rak – plastyk, pani Barbara Budzioch – SITP NiG, pani Irena Mosoń – SITP NiG.

Ocena prac nastąpiła w dwóch kategoriach: praca płaska, praca przestrzenna.

W kategorii praca przestrzenna:

I miejsce – Milena Zagórska – MP Nr 4

II miejsce – Barbara Prorok – MP Nr 8

III miejsce – Mateusz Kroczek MP Nr 4

W kategorii praca płaska:

I miejsce Magdalena i Milena Chowaniak  - MP Nr 2

II miejsce Łucja Rusin – MP Nr 8, Małgorzata Kukla MP Nr 8

III miejsce Martyna Augustyn -  MP Nr 3

oraz wyróżnienia:

W kategorii praca przestrzenna: Mikołaj Podlejski - MP Nr 8, Stanisław Stec - MP Nr 8, Tymon Tajak – MP Nr 8, Zuzanna Mikruta - MP Nr 3, Alexander  Smołkowicz - MP Nr 4, Eryk Kłapacz MP Nr 1.

W kategorii praca płaska: Alicja Wojtas MP Nr 8, Aniela Zduńska MP Nr 4, Róża Maślej MP Nr 4, Kamil Gryboś – MP Nr  8, Aleksandra Bałajewicz – MP Nr 1.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom, którzy przygotowali przepiękne prace konkursowe, wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i pomysłowością. Wszystkie prace są oryginalne, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Gratulujemy laureatom!!!