Dzień Matki w naszym przedszkolu

Mamo mamo, cóż ci dam?
Jedno
serce, które mam,
a w tym sercu róży kwiat,
kochana mamo żyj sto lat!

Dzień Mamy to dla przedszkolaków jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać, jak bardzo kochają swoje mamy.

Jako pierwsza na spotkanie zaprosiła mamy grupa III czyli "Tygryski". Odbyło się ono we wtorek 7.06.2022 o godzinie 14:30. Najstarsza grupa oprócz wierszy, piosenek i tańców zaprezentowała także mamom piękną inscenizację poświęconą Ignacemu Łukasiewiczowi, przygotowaną z okazji obchodów roku patrona naszego przedszkola.

We środę 8.06.2022 o godzinie 14:30 do naszego przedszkola zawitały mamy dzieci z grupy I ("Misiaczki").  Następnego dnia - 9.06.2022 o godzinie 14:30 - nasze przedszkole odwiedziły ukochane mamy dzieci z grupy II ("Pszczółki"). 13.06.2022 tj. w poniedziałek na godzinę 14:00 na uroczystość z okazji Dnia Mamy zaproszone zostały  mamy dzieci z grupy IV ("Słoneczka").Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, prezentowały skomplikowane układy taneczne, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Całości dopełniały barwne stroje oraz kolorowe dekoracje. Mamy w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchały wierszy, życzeń i podziwiały program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Niejedna łezka pojawiła się w matczynym oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom własnoręcznie wykonanych upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i szczerej radości. Uroczystości przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Myślę, że pozostaną one na długo w pamięci dzieci oraz ich mam. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej zdjęć znajduje się w galerii oraz w poszczególny grupach. Zapraszamy do obejrzenia.

Grupa I

Grupa II