Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Pożegnanie starszaków

Pożegnanie starszaków

Treść

“Czas leci nieubłaganie, coś  zaczyna się i coś kończy…”. Dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi naszego przedszkola, teraz szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Dzień 22 czerwca był wyjątkowy dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków. Dzieci zaprezentowały okolicznościowy program artystyczny, były wiersze i piosenki. Wszyscy zaproszeni na uroczystość goście nie kryli wzruszenia 
i z dumą patrzyli na przyszłych absolwentów. Na zakończenie starszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki. Pani Kierownik podziękowała dzieciom za spędzone wspólnie lata i życzyła sukcesów w szkole. Rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Na koniec każdemu absolwentowi wykonano pamiątkowe zdjęcie. (Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.)

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drodzy absolwenci – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!

21784