Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni 2022- wyjątkowy!

Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni 2022- wyjątkowy!

Treść

20 października przypada Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni. W tym roku obchodzimy go wyjątkowo, gdyż zbiega się on z przepięknym jubileuszem pracy naszej szefowej kuchni p. Zofii Augustyn. Pani Zosia przepracowała 40 lat w jednym zakładzie pracy – w naszym Miejskim Przedszkolu numer 4. Najpierw przy ulicy Jagiełły 9, gdzie mieściła się nasza placówka, potem od roku 2002, przy ulicy Broniewskiego 11. Po dziś dzień jest szefową kuchni, w której przyrządzane są pyszne posiłki dla przedszkolaków. Dobre żywienie dziecka to jeden z naszych priorytetów. Wysoka jakość kupowanych produktów, samodzielne wykonywanie przetworów, wyrobów garmażeryjnych, wypieków. Unikanie cukru i produktów przetworzonych. Otwartość na nowinki dietetyczne i zdobywanie wiedzy w tym zakresie. To wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu, doświadczeniu i zgodnej współpracy całego zespołu. A szef kuchni jest tak dobry jak jego zespół  ! DZIĘKUJEMY  !!!

Pani Zosi jesteśmy ogromnie wdzięczni za jej sumienność, wielkie serce i dobre słowo dla każdego, wspaniały fach  w rękach, umiejętność organizacji pracy, bezstresowe kierowania zespołem.

Wiadomo nie od dzisiaj, że przez żołądek do serca i Pani Zosia nasze serca skradła. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy!

 

49191