„Dzień kobiet! Dzień kobiet!
Niech każdy się dowie,
Że dzisiaj święto dziewczynek!
Uśmiechy są dla nich
Zabawa i taniec
Piosenka z radia popłynie.”

8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Nasi chłopcy również nie zapomnieli o tym ważnym święcie i ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach – dyżurach, porządkowaniu sali po zabawie, itp. Wszystkie kobiety naszego Przedszkola, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.