Turniej gier i zabaw „Mały Mistrz”

Grupa starszaków z naszego przedszkola – oddział III TYGRYSKI - wzięła udział w turnieju gier i zabaw „Mały Mistrz”. Zawody odbyły się w Hali Sportowej w dniu 29.05.2023 r. o godz. 9.00 i składały się  z 7 konkurencji szybkościowo-celnościowych. Ich organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Gorlicach. Brały w nich udział przedszkola z całego miasta. Nasze dzieci były niezawodne - zawodnicy i kibice dali z siebie wszystko, dlatego też drugi raz z  rzędu mamy to – I miejsce w turnieju.

Celem konkursu było:

- promowanie różnych form zajęć ruchowych,

- kształtowanie prozdrowotnego trybun życia,

- wyłonienie mistrzowskiego przedszkola w turnieju.

Konkurencje obejmowały:

- biegi na czas,

- celowanie woreczkami do obręczy,

- sadzenie ziemniaków,

- rzuty woreczkami na matę,

- sztafeta z szarfą,

- skoki z miejsca dodawane,

- podawanie piłki.

Skład mistrzowskiej drużyny:

Bogusław Kucharski – kapitan, Kacper Zawiliński, Kacper Czajka, Nikodem Kisielewski, Piotr Opiela, Gniewosz Wal, Tamara Małecka, Maja Olszanecka, Olga Posłuszny, Julia Błaszczyk, Nadia Śliwa, Aniela Zduńska,Aleksander Dec, Łukasz Wijacki.

Brawo MY !!!