Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Pożegnanie starszaków

Pożegnanie starszaków

Treść

„Pożegnamy przedszkole,

pokłonimy się szkole,

nową drogą pójdziemy odważnie…”

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi naszego przedszkola, dziś szykują się już do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

We wtorek 20 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste pożegnanie starszaków z grupy III 
i IV odchodzących do szkoły. Dzieci z grupy Tygrysków i Słoneczek przygotowały dla wszystkich piękny program artystyczny. Pani Dyrektor oraz Pani Monika z Rady Rodziców w serdecznych słowach pożegnały naszych absolwentów i podziękowały za wspólne lata spędzone w przedszkolu. Były pamiątkowe zdjęcia, wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola i drobnych upominków, a na koniec wręczenie dyplomów udziału w różnych konkursach i projektach. I choć pożegnania są trudne i łezka kręci się w oku to tak naprawdę nie koniec, a początek nowej przygody i nowej drogi dla naszych absolwentów. Życzymy im wielu sukcesów w dalszej edukacji i mamy nadzieję, że miłe wspomnienia z przedszkolnych lat na zawsze pozostaną w ich pamięci.

Aby uprzyjemnić dzieciom dzień zakończenia roku i pożegnania starszaków nie zabrakło wielu niespodzianek, które czekały na naszych przedszkolaków w ogrodzie przedszkolnym. Pyszne lody, pizza i frytki z nuggetsami smakowały wszystkim przedszkolakom, a wspólnym zabawom nie było końca. Kolorowe ozdoby w ogrodzie i piękna pogoda były dopełnieniem tego pełnego wrażeń dnia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

64102