W miniony wtorek nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość - tą bliską i tą daleką - pamiętając jednak, że wróżba to zabawa
i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić.

Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, liczb oraz przedmiotów. Losując magiczne gwiazdki sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Niewątpliwie najbardziej ekscytującym momentem było lanie wosku, a potem odgadywanie powstałych kształtów. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce. Urozmaiceniem tego dnia był program iluzji pod hasłem ,,Raz, dwa to ja”, który był pełen magii i czarów. Dodatkową atrakcją wprawiającą wszystkich w dobry humor była zabawna małpka ,,Fiko”.

Cóż to był za dzień…Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy.