Ubieranie choinki w Urzędzie Miejskim

Dnia 15.12.2023 r. delegacja najstarszych przedszkolaków udała się do Urzędu Miejskiego. Celem tej wyprawy, było udekorowanie znajdującej się tam choinki, ozdobami własnoręcznie wykonanymi przez dzieci. Bardzo miłym akcentem było krótkie spotkanie z Zastępcą Burmistrza Panem Łukaszem Bałajewiczem i Sekretarzem Panem Danielem Janeczkiem, którzy przekazali życzenia świąteczne dla całej społeczności przedszkolnej. Powrót do przedszkola spacerkiem z centrum miasta na Zawodzie był również okazją do prowadzenia obserwacji, które skupiły się głównie na pomnikach naszego patrona I. Łukasiewicza zimową porą. Oczywiście nie można było nie zrobić sobie zdjęcia przy przepięknej choince stojącej w centrum naszego miasta, a atrakcją dla dzieci była próba jej objęcia.