Dzień Rodziny

Wiosna, wiosna dziś na łące,  dla mamy i taty będzie koncert.
Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,
aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką.”

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji 4 maja nasze przedszkolaki z grupy I i II zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny. Wszystkich zebranych serdecznie powitała Pani Kierownik przedszkola, która podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.

W specjalnie przygotowanym programie znalazły się; przedstawienie okolicznościowe, wiersze, piosenki oraz tańce podkreślające wielką miłość do rodziców. Dzieci wręczyły mamie i tacie prezenty wykonane własnoręcznie podczas warsztatów: lustereczka, magnesy oraz przypinki. Po zakończonych występach, zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Było to radosne popołudnie spędzone
w wielkiej przedszkolnej rodzinie.