20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

20.09 w piątek po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka.

Najpierw dzieci obejrzały teatrzyk pt. „Strażak Maciuś”, potem zostały zaproszone do wspólnych tańców z pluszową maskotką - Tygryskiem przy ulubionych muzycznych przebojach. Kolorowe posiłki, słodkie przekąski dodały siły i energii do wspólnej zabawy w tym szczególnym dniu. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!!!