Bezpiecznie, zdrowo, na sportowo - to MY!

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkole włączyło się w realizację XVI Tygodnia Sportu Dla Wszystkich i XXX Sportowego Turnieju Miast I Gmin.

Każdy dzień przepełniony był sportowymi atrakcjami tj. zabawy z chustą animacyjną na świeżym powietrzu, pokonywanie toru przeszkód, uczestniczenie w wyścigach rzędów, muzyczno- ruchowe animacje przy muzyce, itp. Ponadto nasi mali sportowcy odbyli pieszy rajd do parku miejskiego zdobywając przy tym Górę Parkową. Było to nie lada wyzwanie, ale daliśmy radę! Przedszkolaki z grupy III miały także okazję wykazać się swoją szybkością i determinacją podczas zawodów w bieganiu na ścieżce rowerowej nad Ropą.

Z kolei w czwartek w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja, której celem było nabywanie przez najmłodszych umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Przed budynkiem przedszkola czekała na dzieci miła niespodzianka- samochód ratowniczy Straży Pożarnej, który wzbudził ogromny zachwyt.

Ten tydzień był bardzo ekscytujący…zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊