Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

To były piękne dni...

To były piękne dni...

Treść

W minionym tygodniu grupa III i IV świętowała Dzień Rodziny oraz uroczyste pożegnanie Starszaków.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Były wzruszające wiersze, piosenki oraz tańce, które wywołały wiele uśmiechów i wzruszeń wśród zgromadzonych gości. Występy były wyrazem wdzięczności i miłości dla rodziców za ich codzienną troskę oraz wsparcie.

Szczególnym momentem było pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Pani Kierownik wręczyła przyszłym uczniom pamiątkowe dyplomy, życząc im wielu sukcesów w szkole.

Dziękujemy Rodzicom za obecność, zaangażowanie i współpracę przez cały rok szkolny. Naszym Starszakom życzymy powodzenia w pierwszej klasie, spełnienia marzeń oraz wielu pięknych chwil na szkolnej drodze.

166442