Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Grupa I: "Misiaczki"

Treść

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 28 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3,4 - letnich z grupy „Misiaczków” z Miejskiego Przedszkola nr 4. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

Dzień kredki

Dzień kredki

22 listopada obchodziliśmy w grupie Misiaczków Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób wiąże się z dziećmi, bowiem dzięki kredkom mogą one wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli, uczą się twórczego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię.

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

28 października w grupie „MISIACZKI ”odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. ​W uroczystości wzięli udział zaproszeni koledzy ze starszych grup. W ten wyjątkowy dzień dzieci przyszły odświętnie ubrane z uśmiechem na twarzach.

64102