Przejdź do treści
4
Przejdź do stopki

Grupa II: Pszczółki - rok 2021/2022

Treść

Dzień Górnika

Dzień Górnika

Witam Was w ostatni dzień naszego nauczania zdalnego. Mamy nadzieję, że już w poniedziałek spotkamy się wszyscy razem w przedszkolu.

Legenda o Świętym Mikołaju

Legenda o Świętym Mikołaju

Data: 1.12.2021r. Dzień dobry. Zapraszamy Was po raz kolejny do wspólnej zabawy i nauki. 1. Kochane dzieci już w poniedziałek odwiedzi nasze przedszkole bardzo ważny gość – Święty Mikołaj. Spróbujcie nauczyć się w domu wiersza specjalnie dla niego: Mikołaj&nb

List od Mikołaja

List od Mikołaja

Witajcie ponownie Drogie dzieci. Zanim zaczniemy nasze zdalne zajęcia musimy Wam powiedzieć coś bardzo ważnego. Dziś rano wydarzyło się coś niesamowitego! Pod drzwiami naszej sali znalazłyśmy z paniami tajemniczy list.

Co cieszy św. Mikołaja

Co cieszy św. Mikołaja

Drogie dzieci nie możemy się niestety spotkać w tym tygodniu w przedszkolu, bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję ze już w przyszły poniedziałek spotkamy się wszyscy razem.

64103