Grupa II: Pszczółki - rok 2021/2022

Dzień Górnika

Witam Was w ostatni dzień naszego nauczania zdalnego. Mamy nadzieję, że już w poniedziałek spotkamy się wszyscy razem w przedszkolu.

Legenda o Świętym Mikołaju

Data: 1.12.2021r. Dzień dobry. Zapraszamy Was po raz kolejny do wspólnej zabawy i nauki. 1. Kochane dzieci już w poniedziałek odwiedzi nasze przedszkole bardzo ważny gość – Święty Mikołaj. Spróbujcie nauczyć się w domu wiersza specjalnie dla niego: Mikołaj&nb

List od Mikołaja

Witajcie ponownie Drogie dzieci. Zanim zaczniemy nasze zdalne zajęcia musimy Wam powiedzieć coś bardzo ważnego. Dziś rano wydarzyło się coś niesamowitego! Pod drzwiami naszej sali znalazłyśmy z paniami tajemniczy list.

Co cieszy św. Mikołaja

Drogie dzieci nie możemy się niestety spotkać w tym tygodniu w przedszkolu, bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję ze już w przyszły poniedziałek spotkamy się wszyscy razem.